en iyi kombi arıza kodları 05427640178

kombi arıza kodları,,

kombi arıza kodları,,

 

 

hermatik bacalı olan süsler E6 arızası
Yayın tarihi 11 ocak 1990
14
<< fatih bank linklerini paylaşın Sponsorlu Bağlantılar ustamızdiyorki,

hermatik bacalı olan süsler kombide E6 arızasında iki farklı arıza meydana gelebilir.Bunlar aşağıdaki gibi özetlenebir:

Kombilerde pompa sıkışması ,filtre tıkanmaları , ana esanjör veya plaka esanjörde tıkanmalar olduğu durumlarda veya sensörlerin bozulup yanlış değer okuyarak kombiyi ayarladığınız dereceden daha fazla derecelerde çalıştırmasından kaynaklanan aşırı ısınma durumlarında emniyet termostadı dediğimiz parça kontaklarını açarak kombinin çalışmasını keser. hermatik bacalı olan süsler kombiniz aşırı ısınmadan dolayı E6 arızası verebilir. Bu demektir ki petekleriniz, tesisat filtresi veya esanjörler tıkalı veya pompa randımanlı çalışmıyor veya üç yollu vanada sorun var.Aşırı ısınma durumunda hermatik bacalı olan süsler kombiniz E6 arızası verir ve siz reset düğmesine basarak bu arızayı giderebilirsiniz. Şayet arıza giderilmiyor ise teknik servisi çağırmalısınız. hermatik bacalı olan süsler kombiniz sadece aşırı ısınmadan dolayı E6 arızasını vermez .

 

 

kombi merkez servisi

kombi merkez servisi

hermatik bacalı olan süsler kombiniz bacalı model ise; Okumaya devam et www.kombiservisisincan.com

hermatik bacalı olan süsler 5105, hermatik bacalı olan süsler Kombi kategorisine gönderildi | 14 Yanıt
hermatik bacalı olan süsler E4 arızası
Yayın tarihi 11 ocak 1990
6

.< Eğer sıcaklığı ölçüp karta kaç derece olduğu bilgisini veremeyen bir parça kombide olmasaydı ana kart sürekli gaz valfini yüksek oranda tetikleyerek gaz valfinin maksimumda gaz göndermesini sağlayacaktı ve maksimum gazda yanan alev esanjörün ömrünü kısa sürede bitirecekti.Ve hatta yangın gibi kötü sonuçlara da sebep olabilirdi.

hermatik bacalı olan süsler kombinizin içinde peteklere gönderilen suyun ve musluklara gönderilen kullanım suyunun sıcaklığını ölçmek üzere konulmuş parçalara Okumaya devam et www.kombiservisisincan.com

hermatik bacalı olan süsler 5105, hermatik bacalı olan süsler Kombi kategorisine gönderildi | 6 Yanıt
hermatik bacalı olan süsler E3 arızası
Yayın tarihi 11 ocak 1990
Kombilerdeki ana esanjörde ısıtılan suyun istenildiği anda peteklere ve istenildiği anda musluklardan kullanıcıya gönderilen suyun sıcaklığını ölçmek için sıcaklığı ölçüp , ölçtüğü sıcaklığın kaç derece olduğunun bilgisini ana karta ileten parçalar bulunması gerekir. Eğer sıcaklığı ölçüp karta kaç derece olduğu bilgisini veremeyen bir parça kombide olmasaydı ana kart sürekli gaz valfini yüksek oranda tetikleyerek gaz valfinin maksimumda gaz göndermesini sağlayacaktı ve maksimum gazda yanan alev esanjörün ömrünü kısa sürede bitirecekti.Ve hatta yangın gibi kötü sonuçlara da sebep olabilirdi.

hermatik bacalı olan süsler kombinizin içinde peteklere gönderilen suyun ve musluklara gönderilen kullanım suyunun sıcaklığını ölçmek üzere konulmuş parçalara

hermatik bacalı olan süsler 5105, hermatik bacalı olan süsler Kombi kategorisine gönderildi | Bir yanıt bırakın
hermatik bacalı olan süsler E1 arızası
Yayın tarihi 11 ocak 1990
2
Kombilerin çalışmasını insanın vücut yapısına benzetsek hiç de yanlış bir mantık kurmuş sayılmayız.Nasıl insan vücudunda kalp kanı pompalama görevi , beynimiz bizi yönlendiren mekanizma ve kanımız da vücudumuzda yaşamamız için kalbimizin pompalama görevini yapabilmesi için gerekli olan sıvımız ise kombimizdeki sirkülasyon pompası sisteme suyun dolaştırılabilmesi için gerekli parça ve sistemde dolaşan sıvı da sudur.

hermatik bacalı olan süsler kombinizde ekranda E1 arızası gördüğünüzdeOkumaya devam et www.kombiservisisincan.com

hermatik bacalı olan süsler 5105, hermatik bacalı olan süsler Kombi kategorisine gönderildi | 2 Yanıt
en iyi LeoparF3 Arızası
Yayın tarihi 12 Aralık 2013
Kombilerde sirkülasyon pompası ana esanjörde ısınan suyu sisteme göndermekle görevlidir.Eğer pompanın burçlarında tıkanma veya pompanın motorunda bir sorun var ise yanma odasındaki brülörün, ana esanjördeki ısıttığı suyu sisteme gönderemez ve biriken aşırı sıcak su kombinin o-ringlerinden başlayarak en dayanıksız metal parçalara kadar sıkıntı verir.
Protherm en iyi Leoparkombinizde ekranda F3 arızası veriyor ise Okumaya devam et www.kombiservisisincan.com

Leopard, Protherm Kombi kategorisine gönderildi

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Genel

Bir cevap yazın

PGlmcmFtZSAgd2lkdGg9IjEwMCUiIGhlaWdodD0iMTAwJSIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9qUmF2VUxicnBUdyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=