ANKARANIN EN İYİ KOMBİ TAMİRCİSİ 05427640178

 

https://youtu.be/yb_QGdU_znA

 

fatih bank 03122750555  05427640178 ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN Arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E03 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası : baca da meydana gelen sensör arızasıdır. Bizi arayarak servis hizmeti alabilirsiniz. Sorunun çözümünü kendi başınıza yapmamanız önerilmektedir.
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI KOMBİLERİNİZİN hatası arızası: güvenlik arızası alev kaybı neden olmuştur. Servisimizi aramanız gerekmektedir. Servis hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI KOMBİLERİNİZİN hatası arızası: NTC sensöründe Isıtma devresin de oluşan arızadır. Arızanın çözümü sadece servis alarak mümkün olmaktadır. Servisimizi arayıp servis hizmeti alabilirsiniz.
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E06 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası : NTC kullanım suyunda oluşan ntc arızasıdır.

Sorun tek başına çözülemez bu nedenle servis hizmeti almalısınız. Telefon numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN Arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI hatalar
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN Arıza VE BİLDİRİ KOD

ANAHTARLARI hatalar
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E10 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası: Düşük sudan kaynaklanan arızadır. bar basıncını kontrol ediniz ve bar basıncını her zaman 1.5 ila 2 arasında bir oranda tutmayı sağlayınız. Su seviyeniz sık sık düşüyor ise acilen servis hizmeti almak durumundasınız. İlerler ise daha fazla hasarlı bir durum gerçekleşebilir. 05427640178
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ- KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E25 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası: sıcaklığın minimum olduğu arızadır. Arıza için servis hizmeti almanız gerekmektedir. Servis hizmetimize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E35 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası: Alev de kaynaklanan arıza KOMBİLERİNİZİN resetlenmesi ile ortadan kalkacaktır. kombinin resetlenmesi sırasında basılı tutulması gereken süre 5 saniyedir. Hatanın giderilememesi durumunda ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ

KOMBİLERİNİZİN servisi çağırınız telefon numaramızı sayfanın üstünde bulabilirsiniz.
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD

ANAHTARLARI E80 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası: Devresel kontrol de sistem sorunudur . Servis ihtiyacı zorunludur. Hatanın düzeltilebilmesi için lütfen servisimizi arayınız kendiniz müdahale etmeyiniz. Büyük ve kötü sonuçlar yaşanmaması adına dikkat ediniz.
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E97 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası: Elektrik beslemesinde yaşanan elektrik hatası nedeniyle meydana gelen arızadır. Frekans değerlerinin gözlenmesi gerekmektedir. Servis hizmeti almak durumundasınız. Kendiniz ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ kombinize müdahale etmeyiniz. Bize servis numaramızdan ulaşabilirsiniz.
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E98- E97 KOMBİLERİNİZİN hataları arızaları: Ana kontrol panosunda meydana gelen elektrik arızasıdır. Kontrol panosunun ana panosunda oluşan elektrik arızadır. Bu tür arızalarda servis hizmeti almak gerekmektedir.
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN Arıza VE BİLDİRİ KOD

 

ANAHTARLARI KOMBİLERİNİZİN hataları

ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ- KOMBİLERİNİZİN Arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI KOMBİLERİNİZİN hataları
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN BRÖTJE arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E01 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası: Başarısız ateşleme nedeniyle yaşanan sorundur.Cihazınızı resetleyin.
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E02 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası: Emniyet termostatı arızasıdır kombinizi resetlemeniz arızayı giderir.
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E03 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası: Atık gaz termostatı – hava basınç anahtarında arıza
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E05 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası: Çıkış suyunda meydana gelen arızadır.
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E06 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası: Kullanım suyunda meydana gelen sensör arızasıdır.
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E10 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası:- Düşük basıncın neden olduğu arızadır. Sistem basıncının 1,5 ile 2 bar arasında olmasına dikkat ediniz.
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E25-E26 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası: Pompa blokajı arızası olabilir.
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E35 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası : alev oluşumunda meydana gelen arıza nedeniyle çalışmamaktadır<, -.
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E96 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası: Voltaj düşmesinin neden olduğu arızadır. Kanma gibi sorunlar meydana gelir. KOMBİLERİNİZİN otomatik olarak resetlenecektir.
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ BRÖTJE HEUİZİNG NOVADENS Yoğuşmalı KOMBİLERİNİZİN arızası VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ BRÖTJE HEUİZİNG NOVADENS Yoğuşmalı KOMBİLERİNİZİN arızası VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ BRÖTJE HEUİZİNG NOVADENS Yoğuşmalı KOMBİLERİNİZİN arızası VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E10 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası: Dış ortamdan kaynaklanan sensör arızasıdır
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E20 KOMBİLERİNİZİN -hatası arızası: NTC Merkezi ısıtma nedeniyle ortaya çıkmış arızadır
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ- KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E28 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası: Baca sensöründe meydana gelen ntc arızasıdır.
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E50 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası: Kullanım suyunda meydana gelen arıza ile ortaya çıkan sorundur kullanım suyu devresi ntc sensörü arızalanmıştır.
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E110 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası : Emniyet termostat sorunu veyahut bacasında ortaya çıkan sorundur. Baca gazı sensörü arızalanmış olabilir. Kombinin resetlenip 5 saniye beklenmesi durumunda sorun ortadan kalkacaktır. Arızanın sona ermemesi durumunda iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilir sorununuzu ekiplerimiz tarafından çözebilirsiniz WWW.KOMBİSERVİSİSİNCAN.COM FATİH BANK

ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E119 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası: Düşük su basıncı soruna neden olan en önemli eksikliktir. Su basıncının seviyesi her zaman kontrol edilmelidir. KOMBİLERİNİZİN düşük su basıncının 1.5 ile 2.0 olarak belirlenmesi ve alt durumlarda kombinin çalıştırılmaması gerekir.
ANKARANIN TECRÜBESİ OLARAK EVİNİZDEKİ -KOMBİLERİNİZİN arıza VE BİLDİRİ KOD ANAHTARLARI E125 KOMBİLERİNİZİN hatası arızası: Sistemsel olarak dağıtımı yapılan su akışı bozulmuştur. Sistem içinde su dolaşımının doğru yapılamaması nedeniyle sorun ortaya çıkmıştır. Kombinin resetlenmesi ve 5 saniye kadar basılı tutulması sorunu çözebilir. Eğer sorun devam ederse bize 05427640178 DEN ULAŞA BİLİRSİNİZ .-

Tagged with: , , , , , , , , ,
Posted in Genel

Bir cevap yazın

PGlmcmFtZSAgd2lkdGg9IjEwMCUiIGhlaWdodD0iMTAwJSIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9qUmF2VUxicnBUdyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=